Forum gildii EAT SLEEP PVP serwera Sunwell/Feronis


#1 2012-11-22 00:08:15

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Regulamin

1. Maksymalna dopuszczalna nieusprawiedliwiona nieobecność zależy od rangi:
Nieaktywny - 7 dni
Rekrut, Szeregowy - 14 dni.
Podoficer, Oficer - 7 dni.
Pierwszy Oficer - 3 dni.
2. Nieobecności dłuższe niż podane należy zgłaszać na forum w dziale nieobecności.
3. Zasady przyznawania rang są następujące:
Nieaktywny - gracz, który po upływie tygodnia od dołączenia do gildii, nie założył konta na forum. Rangę otrzymuje zarówno main jak i alty.
Alt - postać alternatywna.
Rekrut - Main do 80 poziomu
Szeregowy - Main na 80 poziomie, warunkiem jest konto na forum.
Podoficer - Gracz wybrany przez Oficera jako jego zastępca w razie nieobecności, przy dłuższej nieobecności Oficera, może zostać tymczasowo awansowany. Ma prawo obserwować dyskusje na kanale oficerskim, ale nie może w niej bezpośrednio uczestniczyć. Wymagany poziom 80. Na forum zaliczany do Szeregowych.
Oficer - Gracz wybrany jako doradca i wsparcie dla Mistrza Gildii za aprobatą reszty Gildii, może wybrać podoficera, który go zastępuje podczas nieobecności, oraz który przejmie funkcję w przypadku odejścia Oficera. Wymagany poziom 80.
Pierwszy Oficer - Gracz wybrany przez Mistrza Gildii, za zgodą reszty Korpusu Oficerskiego. Zastępuje Mistrza podczas nieobecności, jest również potencjalnym następcą na funkcję Mistrza. Wymagany poziom 80, ogromny szacunek i zaufanie reszty członków gildii, zaangażowanie w życie Gildii na bardzo wysokim poziomie. Na forum zaliczany do Oficerów.
4. Wszystkie decyzje w gildii odbywają się po wcześniejszej konsultacji Korpusu Oficerskiego składającego się z Oficerów, Pierwszego Oficera i Mistrza Gildii.
5. W gildii obowiązuje pełna kultura. NIE MA bezsensownych pytań, jeśli ktoś czegoś nie wie, ma jakiś problem - jesteśmy po to żeby pomoc.
6. W gildii panuje kompletny i 100% zakaz handlu. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje ma obowiązek dać wykonawcy materiały konieczne do wytworzenia danego produktu.
7. Wyśmiewanie i obrażanie innych graczy będzie w odpowiedni sposób karane.
8. Wymagane Addony: Group Calendar, Deadly Boss Mods, OMEN3
9. Nienaciskanie na podwyższenie rangi (z Rekruta na Szeregowego czy tez Podoficera) jeżeli Korpus Oficerski odczuje potrzebę awansować kogoś na pewno osoby wybrane dowiedzą się o tym. Można przypomnieć o zmianie rangi związanej z wbiciem poziomu 80.
10. Obowiązkowo, każdy członek gildii powinien posiadać Team Speak oraz CO NAJMNIEJ możliwość nasłuchu na nim. Mikrofon jest mile widziany, aczkolwiek nie jest konieczny.
11. Brak konta na forum jest równoważny nieaktywności.
12. Brak udzielenia się na forum w sprawach dotyczących gildii zostanie automatycznie uznany jako pełne zaakceptowanie postanowień ogółu.
13. Nie podporządkowanie się zasadom gildii ze względu na niewiedze nie jest uznawane jako wytłumaczenie.
14. Nick na forum musi być dokładnie taki sam jak nick w grze. W wypadku rejestracji pod innym nickiem należy bezzwłocznie wysłać PW do administratora forum z prośbą o zmianę nicku.
15. Osoba która idzie na raid wyłącznie na jednego bossa na starcie jest zdyskwalifikowana z otrzymywania loota. W pilnych wypadkach dopuszczalne jest opuszczenie grupy raidowej, jednakże należy o tym wcześniej poinformować raid leadera.

EDIT:

ZMIANY:
-Nowa Ranga: http://www.eatsleeppvp.pun.pl/viewtopic.php?id=15

Offline

 

#2 2012-11-27 15:03:32

Victoriatus

Oficer

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Regulamin

Taka pewna niejasność wg mnie:
Otrzymałem rangę pierwszy oficer ( bardzo za nią dziękuję ;D ) ,ale mam też w gildii alta Więc moje pytanie:
jeśli nie będzie mnie na mojej postaci o najwyższej randze przez jakieś 5 dni ,a będę na alcie co dziennie ,to czy to jest zgodne z regulaminem? xd Pytam się dla pewności ,bo aktualnie większość czasu poświęcam na expienie healera


EDIT
Czy gdy wszyscy oficerowie ,podoficerowie i ja jesteśmy online ,a nie ma GMa możemy podejmować jakieś ważniejsze decyzje? Czy to co postanowi GM jest święte i mamy sie tego trzymać amen? xd Mam tu na myśli takie sprawy ja zamykanie/otwieranie rekrutacji http://eatsleeppvp.pun.pl/viewtopic.php?id=12

Ostatnio edytowany przez Victoriatus (2012-11-27 15:31:23)

Offline

 

#3 2012-11-27 16:49:14

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Regulamin

Liczy się nieobecność ogólnie, tzn. jeśli na mainie nie było cię powiedzmy 8 dni, ale przez ten czas regularnie byleś na alcie, to jesteś czysty.

Możecie podejmować ważniejsze decyzje, nawet jak nie mam tymczasowo czasu na grę, to staram się kilka razy dziennie zaglądać na forum. Więc napiszcie mi ewentualnie PW na forum, jak zaloguje się na grę i jeśli będzie trzeba zmian w uprawnieniach rang to je wprowadzę.

To co ja postanowię nie jest święte, jeśli się z czymś nie zgadzacie, powiedzcie mi, przedstawcie argumenty, omówimy sprawę, znajdziemy kompromis.
Niektóre decyzje podejmuje sam, żeby sprawniej szybciej wszystko szło. Nie znaczy to że uważam się za nieomylnego.

Proponuję też w celu w miarę dobrej organizacji ustalić termin, w którym będą się regularnie odbywały "obrady" Korpusu Oficerskiego. Ale tą kwestię omówimy już w grze, nie na forum.

Offline

 

#4 2012-11-28 15:36:13

Victoriatus

Oficer

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Regulamin

Byłem tylko ciekawy ;p bardzo dziękuję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alamaloc.pun.pl www.naszagmina.pun.pl www.ie2008.pun.pl www.wredotki.pun.pl www.fifa09manager.pun.pl