Forum gildii EAT SLEEP PVP serwera Sunwell/Feronis


#1 2012-11-22 06:38:39

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Coś o nas.

Jak łatwo się domyślić, wątek powstał po to by można było podzielić się z innymi podstawowymi informacjami o sobie. Dzięki temu będzie można się lepiej poznać, a co za tym idzie, gra stanie się przyjemniejsza

Ja zacznę, coby dać dobry przykład.

Mam na imię Michał, znajomi mówią na mnie Behemoth (tak, ksywka od zespołu którego namiętnie kiedyś słuchałem). Jestem z Kielc, mam 20 lat, w wow-a gram 2,5 roku, wcześniej na serwerach Nexus, JarGames, Wow Freakz, jako Warlock, pod nickiem Xerkez. Co do muzyki, nie mam ulubionego gatunku, obecnie słucham wszystkiego co mi się spodoba, aczkolwiek, polecam każdemu sprawdzić sobie dwóch wykonawców na YT: Two Steps From Hell i PVPgurl Gigi. Z życia poza wow-em, to studiuje logistykę na UJK, oraz jestem instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego (69 Kielecka Drużyna Harcerzy "NADIR", były członek komendy rozwiązanego 6 Kieleckiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych "HORYZONT"). Gram też w Magic: The Gathering (wersję karcianą, a nie komputerową), a moja talia to Green Beast/Wolf Massive Aggro, na turniejach na razie nie gram. Jak mam z kim to pogram w szachy, ale moje umiejętności w tej dziedzinie spadły do tego stopnia, że łatwo mnie rozłożyć. Ponadto lubię też oglądać anime. No i z reguły staram się mówić/pisać krótko, konkretnie i na temat.

Offline

 

#2 2012-11-24 00:24:13

Wswws

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o nas.

Słodki temat

Mam na imię Darek (Dariusz to tak zbyt oficjalnie i kojarzy się z Trudnymi Sprawami ;D), dla przyjaciół Daro (mi to lata jak na mnie mówią ). Mieszkam w Pile, mam 17 lat, w WoWa gram od sierpnia, zacząłem od tego serwera. Jestem uczniem klasy 2 technikum ekonomicznego o profilu Technik Ekonomista, na chwilę obecną uczę się w trybie indywidualnym (problemy ze stresem, spokojnie, nie przerzucam ich do netu). Nie mam szczególnych zainteresowań, cały czas szukam czegoś dla siebie, większość czasu spędzam przed komputerem, głównie z powodu w/w problemów. Staram się rozwijać moje zdolności posługiwania się językiem angielskim. Nienawidzę sportu Filmy... hmm... mam specyficzne typy, żadnych kategorii
Lubię bułki z szynką

Tyle powinno wystarczyć

Ostatnio edytowany przez Wswws (2012-11-24 00:25:45)


Wswwswwswsww - 54 druid bala/resto
Albertwesker - 80 retri pal
Diziz - 58 DK frost

Offline

 

#3 2012-11-25 19:42:18

Victoriatus

Oficer

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Coś o nas.

Hmmm... Co by tu o sobie napisać? xd

Nazywam się Kuba ,mówią mi też Kuba ;p (nie mam ksywy). Mieszkam w okolicach Chełmna (takie tam małe miasteczko w Kujawsko-Pomorskim). Chodzę do 2 klasy gimnazjum ,a w przyszłości myślę o jakimś kierunku związanym z elektroniką Nie denerwuje się na nikogo chyba ,że ma on do mnie jakieś sapy xP Duuuużo czasu siedzę przy kompie i czytam coś ,albo gram w wowa (gram ponad rok i tylko na sunwellu) eee.. już nie wiem co napisać ,bo też nie lubię długich wypowiedzi ;p .......................................................................................................................................................................O! Już wiem jeszcze nie wspomniałem ,że szkoły nie lubię hehe
Wystarczy tyle?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aoc.pun.pl www.przyjacielesw4.pun.pl www.hollowbleach.pun.pl www.wiz09.pun.pl www.wjazdnaforum.pun.pl