Forum gildii EAT SLEEP PVP serwera Sunwell/Feronis


#1 2012-11-25 18:28:10

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Astranaar

Mam dla was propozycje zmiany serwera na Astranaar.pl (były JarGames).

Główne powody to:

Wysoki exp rate - nawet jeśli macie tu poziom w skali 60-70, to wbicie 80 od zera na Astranaar zajmie wam mniej czasu niż dobicie na Sunwellu, nawet z boostem.

Dodatkowo mam tam konto, z dwoma 80 (lock i dk) więc mogę wam jeszcze bardziej przyspieszyć expienie boostując insty.

Nazwa gildii jest zaklepana, jak ktoś chce to nick też mu zaklepie.

Głosujcie w ankiecie i komentujcie.

Offline

 

#2 2012-11-25 23:25:32

Victoriatus

Oficer

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Astranaar

ja gram tylko na sunwellu i na żadnym innym servie. Będziemy sie tam przenosić tylko z powodu szybszego expienia? Ja uważam ,że wysoki exp rate jest tylko dla tych co nie potrafią wbić 80-tki na x1 ,albo dla leni. A tak wgl to dlaczego stormrage jest pusty he? Bo co to za gra na na racie x10 czy tam 20. Jeśli reszta gildi uważa inaczej możecie przechodzić na ten drugi server ,ale ja wtedy odchodze

Offline

 

#3 2012-11-26 01:04:42

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Astranaar

Powiem Ci że wysoki exp rate, jest niekoniecznie dla leni. Ja na przykład byłem na kilku serwerach exp x1:
-Nexus: Lock na 80, Pal na 40, DK na 76
-ToD: Lock lvl nie pamietam
-Atlantiss: Lock 61, DK 61

I mnie na przykład expienie po raz kolejny na exp x1 już po prostu męczy. Na dłuższą metę taka gra nie sprawia mi przyjemności, nudzi nie to zanim jeszcze wbije 80 czymkolwiek.

Dlaczego Stormrage jest pusty? Ja to widzę tak, że jeśli ktoś nowy przyjdzie na serwer, a nie miał z wowem wcześniej styczności, to widząc exp x20 pójdzie właśnie tam bo będzie szybciej. Chyba że go odstraszy mała liczba graczy, bo nie będzie miał się z kim bawić, albo ma znajomych na Feronisie.

Jeżeli część gildii postanowi przejść a część zostać, to postaram się w miarę możliwości być na obydwu serwerach. Ale jak widzę to do tej pory z około 15 osób, 2 były uprzejme zrobić konto na forum. Nie chcę wyjść na tyrana albo dyktatora, ale skoro jestem GM i proszę o tak trywialnie prostą rzecz jak wejście na forum i umieszczam to GMOTD, a znaczna część ma to najwyraźniej gdzieś, to tym bardziej odechciewa mi się gry.

Jeszcze raz zaznaczam, że to jest tylko moja propozycja, a nie nakaz.

Offline

 

#4 2012-11-26 23:15:24

Victoriatus

Oficer

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Astranaar

Trochę się zastanowiłem...
OK ,ja mogę przejść na inny server ,ale gdzie indziej jest tyle ludzi online?? Na innych jest chyba znacznie mniej nieprawda?

"Ale jak widzę to do tej pory z około 15 osób, 2 były uprzejme zrobić konto na forum. Nie chcę wyjść na tyrana albo dyktatora, ale skoro jestem GM i proszę o tak trywialnie prostą rzecz jak wejście na forum i umieszczam to GMOTD, a znaczna część ma to najwyraźniej gdzieś, to tym bardziej odechciewa mi się gry."

Jasno napisać trzeba ,że to jest obowiązkowe (powinni się zarejestrować w ciągu kilku dni) i ,że to ma być gildia a nie jakaś hołota xd. Jeśli ktoś nie będzie zarejestrowany to nie wiem? no można mu dać kick z gildi

Co do tego Astranaaru jeszcze :
Przypomniało mi się że kiedyś miałem tam konto
Exp rate (wotlk) x15 (tbc)x5
Drop rate (wotlk) x15 (tbc)nie pamiętam xd
na wotlku te 15 moim zdanie trochę za dużo to 1
2. znacznie mniej ludzi online
3. (to mi się najbardziej nie podoba) Tam można każdy item z gry kupić za pp??? Widziałem w spisie itków Frostmourne hehe wszystkie mounty itd.            To przecież bez sensu

Offline

 

#5 2012-11-27 00:57:29

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Astranaar

Co do tego że jest mniej ludzi online, to nie sposób się sprzeczać, bo tak jest. Ale jako dodatkowy plus powiem, że tbc i cata na tym serwerze zbliża się wielkimi krokami.

A pierwszy okres działania serwera Atlantiss udowodnił, że zainteresowanie cata jest spore, tylko że po pół roku od startu, dalej nie było tam otwartych stref 81-85. Jak ma się sprawa teraz, nie wiem.

Nie każdy item można kupić tam za pp. Pomijając fakt że nie można pozyskać w grze Frostmourne (miecz zostaje zniszczony podczas walki Arthasa z Trionem Fordringiem) to mogłeś tam co najwyżej zauważyć Shadowmourne. Inna sprawa, że jest to przedmiot legendarny i takich za pp dostać nie można.

Inna sprawa to fakt, że pp są tam potwornie drogie. 100 punktów kosztuje przez sms 11 zł. Wątpię więc by dużo osób z tego korzystało.

EDIT:

Dodatkowo, stwierdziłem jeszcze, że część z was mimo, niezależnie od tego czy ma już 80 czy nie, może nie być zadowolona z porzucenia dotychczasowego nakładu czasu/pracy w konto. I ja te osoby doskonale rozumiem, bo dobrze pamiętam jak Nexus upadał, a żaden serwer nie chciał przyjąć bazy postaci i jasne było dla mnie że lock, którym grałem ponad 2 lata po prostu przepadnie.

Do tego zdaję sobie też sprawę, że pewnie część z was ma tu już jakich znajomych w grze, także poza gildią i nie bardzo chce zrywać z nimi kontakt. Ja sam zjawiłem się bo dowiedziałem się że gra tu moja stara ekipa z Nexusa. To że z około 10 osób tylko jedna pojawia się w miarę regularnie to inna rzecz.

Co prawda regulamin gildii stanowi że:
"12. Brak udzielenia się na forum w sprawach dotyczących gildii zostanie automatycznie uznany jako pełne zaakceptowanie postanowień ogółu."
Ale w tej kwestii jako GM zarządzam wyjątek. Żadna decyzja nie zostanie podjęta, dopóki wszyscy się nie wypowiedzą na ten temat. Dodatkowo chciałbym abyśmy doszli do jednogłośnej opinii na ten temat.

I w tym wszystkim aby uniknąć zamieszania, wprowadzam następujące zmiany w obecnym działaniu gildii. Będą obowiązywały do końca tego roku, jeżeli do tego czasu nie dojdziemy do porozumienia, pozostaniemy jako gildia na serwerze Sunwell/Feronis.

1. Zamykam rekrutację.
2. Ze względu na chwilowy brak mojego czasu (studia + ZHP + choroba) mianuję Victoriatusa Pierwszym Oficerem. Motywuję to jego aktywnością w tym problemie.
3. Dodatkowo Northe ze względu na zależność stopnia Podoficera, otrzymuje awans na Oficera.
4. Wswws otrzymuje awans na Podoficera.
5. Celem ulatwienia sprawnej komunikacji w grze, wyżej wymienionym, otwieram randze Podoficer możliwość mówienia na kanale oficerskim gildii.

Jednocześnie umieszczam te informacje w odpowiednim dziale.

Offline

 

#6 2012-12-02 20:48:56

Northe

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Astranaar

Jestem za.

Offline

 

#7 2013-06-29 16:15:22

Ellez

Rekrut

Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Astranaar

ahahahahahahha xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sanitarka.pun.pl www.ziip-wmn.pun.pl www.kosmetologiawsm.pun.pl www.pes6ligaonline.pun.pl www.mpc-metin2.pun.pl