Forum gildii EAT SLEEP PVP serwera Sunwell/Feronis

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-11-27 01:34:43

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Zmiany organizacyjne.

Ze względu na konieczność podjęcia decyzji co do zmiany serwera, celem uniknięcia komplikacji, wprowadzam następujące zmiany:

1. Zamykam rekrutację.
EDIT Do piątku 30 Listopada 2012 ograniczam rekrutacje, tylko ja i Victoriatus możemy zapraszać nowych.
2. Ze względu na chwilowy brak mojego czasu (studia + ZHP + choroba) mianuję Victoriatusa Pierwszym Oficerem. Motywuję to jego aktywnością w tym problemie.
3. Dodatkowo Northe ze względu na zależność stopnia Podoficera, otrzymuje awans na Oficera.
4. Wswws otrzymuje awans na Podoficera.
5. Celem ulatwienia sprawnej komunikacji w grze, wyżej wymienionym, otwieram randze Podoficer możliwość mówienia na kanale oficerskim gildii.

Obowiązują one do 31 grudnia roku 2012.

Ponadto odnośnie punktu 12 regulaminu gildii:
"Brak udzielenia się na forum w sprawach dotyczących gildii zostanie automatycznie uznany jako pełne zaakceptowanie postanowień ogółu."

W kwestii zmiany serwera zarządzam wyjątek. Dopóki wszyscy członkowie gildii nie wypowiedzą się na ten temat, nie zostanie podjęta żadna decyzja.

Ostateczny termin podjęcia decyzji to 31 grudnia 2012 roku.

Offline

 

#2 2012-11-27 15:18:50

Victoriatus

Oficer

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zmiany organizacyjne.

Jak zawsze muszę "dorzucić swoje trzy grosze"hehe (chyba zawsze mamy odmienne zdania ;p ,ale to chyba dobrze jest przynajmniej o czym dyskutować ;D )
1. Jestem przeciwny zamknięciu rekrutacji. Gildia jest mała i jeszcze się zmniejsza xd z 22 do 19 w 2 dni ,wiec jeszcze przed tym 31 grudnia całkowicie zniknie Musi być jakiś napływ ludzi aby się utrzymała )

Offline

 

#3 2012-11-27 15:55:03

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zmiany organizacyjne.

Rozumiem o co Ci chodzi. W takim razie, proponuję abyśmy w piątek wieczorem (niestety nie mogę podać dokładnej godziny, ani wcześniejszego w miarę pewnego terminu) omówili tą sprawę w gronie oficerskim i podoficerskim i wtedy doszli do porozumienia.

Offline

 

#4 2012-11-27 21:21:27

Northe

Rekrut

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zmiany organizacyjne.

Potrzebujemy wiecej healow i DPS'ow moim zdaniem

Offline

 

#5 2012-12-17 10:04:48

Conquista

Mistrz Gildii

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Zmiany organizacyjne.

Rekrutacja otwarta, proszę tylko o uważną selekcję zapraszanych i informowanie ich o konieczności rejestracji na forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jpog-center.pun.pl www.upbudownictwo.pun.pl www.klasa6ce.pun.pl www.3zakrety.pun.pl www.pszzp.pun.pl